Dostawa i płatność

DOSTAWA

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się na wskazany przez Klienta adres w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:
a) firmy kurierskiej GLS,
b) Paczkomatów InPost.

3. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie Sprzedawcy. Towar do odbioru przygotowywany jest w ciągu jednego dnia roboczego. Wybierając odbiór osobisty – za Towar można zapłacić przed odbiorem Towaru za pośrednictwem:
a) przelewu elektronicznego – przelewy24.pl,
b) przelewu tradycyjnego,
c) gotówką przy odbiorze.
Punkt odbioru czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedawcą.
Odbiór osobisty realizowany jest pod adresem Sprzedawcy: ul. Gerberowa 22, 83-010 Rotmanka.

4. Dla zamówień powyżej 100 zł Sprzedawca oferuje dostawę gratis.

5. Koszty dostawy:*

– Orlen paczka (przedpłata): 9,99 zł

– Orlen paczka (za pobraniem): 11,99 zł

– paczkomaty Inpost (przedpłata): 14 zł

– paczkomaty Inpost (za pobraniem): 18 zł.

– kurier GLS (przedpłata): 19,90 zł

– kurier GLS (za pobraniem): 21,90 zł

*Przesyłki Orlen Paczka do 20 kg, przesyłki paczkomaty Inpost do 24 kg, przesyłki GLS do 31,5 kg

6. Termin realizacji dostawy rozumiany jako termin wysyłki Zamówienia wynosi:
a) w przypadku wyboru płatności za pobraniem lub dokonania płatności za pośrednictwem przelewy24.pl – jeden dzień roboczy i jest liczony od momentu złożenia Zamówienia, w przypadku płatności za pobraniem lub od momentu poprawnego dokonania zaakceptowanej płatności za pośrednictwem przelewy24.pl.
b) w przypadku wyboru opcji płatności przelewem czas realizacji zamówienia w Sklepie wynosi jeden dzień roboczy i jest liczony od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym Sprzedawcy.

CENY I METODY PŁATNOŚCI

1. Ceny Towarów podane są w polskich złotych (cena brutto) i nie zawierają kosztów dostawy.

2. Do zamówionych Towarów zostanie doliczony koszt dostawy. Wysokość kosztów dostawy zależy od: sposobu dostarczenia Towaru do Klienta, od wartości oraz wielkości zamówienia i jest podawany przy wyborze sposobu dostawy Towaru przez Klienta. Całkowity koszt zamówienia obejmujący cenę zamówionych Towarów oraz koszty dostawy i ewentualny koszt płatności jest wskazany w „Koszyku” przed złożeniem zamówienia przez Klienta.

3. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:
a) za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej przez serwis przelewy24.pl,
b) przelewem tradycyjnym,
c) za pobraniem,
d) osobiście przy odbiorze.

4. Sprzedawca informuje, że jego rachunek bankowy, na który należy dokonywać przedpłat, w przypadku wyboru płatności przelewem tradycyjnym, prowadzony jest przez Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim pod numerem 17 8335 0003 1300 0193 2000 0010.

5. W przypadku wyboru płatności w innej formie niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy dniem złożenia Zamówienia, a dniem zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sprzedawcy lub dniem poprawnego dokonania zaakceptowanej płatności za pośrednictwem przelewy24.pl.

6. Zapłata całości ceny za zamówiony Towar, w przypadku wyboru płatności w formie przelewu bankowego, powinna zostać dokonana niezwłocznie (nie później niż do siedmiu dni) po otrzymaniu informacji o przyjęciu Zamówienia, o jakiej mowa w pkt IV ust. 11 niniejszego Regulaminu. Po bezskutecznym upływie ww. terminu Zamówienie zostaje anulowane.

Paragon lub faktura wystawiony przez Sprzedawcę oraz informacja o zawarciu Umowy Sprzedaży zostaną wysłane lub przekazane (w przypadku odbioru osobistego) Klientowi wraz z Towarem.