O firmie

RADIX-BIS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991 roku jako producent, importer oraz dystrybutor szerokiej gamy produktów pochodzenia naturalnego. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty z rolnictwa ekologicznego, o wysokiej wartości odżywczej oraz bezcukrowe i bezglutenowe.

Podążając za trendem zdrowego stylu życia, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferując im bogatą i ciągle poszerzającą się listę produktów, stanowiącą w tej chwili ponad 1000 pozycji. Nieustannie podążamy za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie żywienia, które odkrywają bio dostępność naturalnych, zapomnianych lub nowo powstałych roślin, plonów ziemi i ich prozdrowotny wpływ na nasze zdrowie. Poddajemy je testom jakościowym i głęboko przekonani o ich pozytywnym wpływie na ludzkie zdrowie, włączamy z sukcesem do naszej oferty. Jest to typ produktów zaliczanych do super żywności ze względu na swój unikatowy skład i bogactwo składników mineralnych. A także ich niekwestionowaną bio dostępność i gęstość odżywczą.

Dzięki akredytacji jednostki certyfikującej „Agro Bio Test”, możemy oferować naszym Klientom produkty pochodzenia ekologicznego. Nasze produkty Bio to szeroka paleta wysoko wyselekcjonowanych produktów o najwyższej jakości. Wszystkie je cechuje świeżość, naturalna struktura i piękny aromat. Nie zostały bowiem poddane przetworzeniu, ani skażeniu środkami konserwującymi czy barwnikami. Produkty Bio są zdrowe, smaczne, pełnowartościowe i można się nimi delektować bez końca.

Szeroka oferta produktów bezglutenowych i bezcukrowych to nie moda. To troska o Państwa zdrowie i pragnienie zapobiegania chorobom cywilizacyjnym oraz o podłożu autoimmunologicznym, tak dzisiaj powszechnym.
W swojej ofercie posiadamy mnóstwo pełnowartościowych zastępników powszechnego glutenu. Są to mąki najwyższej jakości, o sprawdzonych prozdrowotnych wartościach odżywczych dla naszego organizmu.
W ofercie bezcukrowej są substancje słodzące, przyjazne diabetykom, osobom z insulinoopornością, a także aktywnym i pragnącym dbać nie tylko o dobrą kondycję, ale przede wszystkim o własne zdrowie.

Od prawie trzydziestu lat cieszymy się zaufaniem naszych Partnerów biznesowych, z którymi prowadzimy  nieprzerwaną współpracę, elastycznie dostosowując się do ich potrzeb. A wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie całego zespołu, pozwoliło nam skrócić czas realizacji zamówień, podnosząc tym samym poziom obsługi Klienta. Dystrybuujemy nasze towary do wszystkich niemal miast Polski, co wynika z ogromnego zainteresowania odbiorców oraz ich przekonania o wysokiej jakości naszych produktów.
Jesteśmy dumni ze stale rozszerzającej się współpracy, która wychodzi także poza granice naszego kraju. Towary Radix-Bis, Żywność naturalna znaleźć można m.in. w Holandii, Anglii czy na Łotwie. I na tym nie poprzestaniemy.

Niewiele jednak moglibyśmy osiągnąć, gdyby nie wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, ich zaangażowanie, oddanie i pracowitość.
Radix-Bis poszczycić się może specjalistyczną kadrą pracowników, którzy dbają o nieustanny rozwój firmy na wielu poziomach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.